Jaunumi

22. septembris, 2021

Rīgas domes Īpašuma departaments aicina uz semināru par pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo ēku atjaunošanai

Ceturtdien, 23.septembrī plkst. 16.00 Rīgas domes Īpašuma departaments aicina uz semināru par pašvaldības līdzfinansējumu dzīvojamo ēku atjaunošanai.

 

Seminārā pašvaldības darbinieki sniegs plašāku informāciju par pašvaldības līdzfinansējuma programmām dzīvojamo ēku atjaunošana – bīstamības novēršanai un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumiem. Maksimālais līdzfinansējums ir noteikts 50% apmērā no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas, bīstamības novēršanas būvdarbu veikšanai ne vairāk kā 30 000 eiro un līdz 5000 eiro attiecīgā būvprojekta izstrādei, savukārt siltināšanas projektiem ne vairāk kā 50 000 eiro būvdarbu veikšanai un līdz 1000 eiro attiecīgā būvprojekta izstrādei. Sīkāk ar līdzfinansējuma programmu ikviens var iepazīties mājaslapā atjauno.riga.lv.

 

Semināru papildinās arī jautājumu – atbilžu sesija, kuras laikā būs iespēja saņemt atbildes gan uz iepriekš iesniegtajiem jautājumiem, gan tiešsaistē un klātienē uzdotajiem jautājumiem.

 

Vadoties pēc aktuālās epidemioloģiskās situācijas noteikumiem, seminārs norisināsies klātienē koka ēku renovācijas centrā “Koka Rīga” Krāsotāju ielā 12 un tiešsaistes režīmā, un būs skatāms Īpašuma departamenta Youtube kanālā.

 

Reģistrācija klātienes apmeklējumam, pa tālruni 67181015 vai e-pastu konsultacijas_atjauno@riga.lv. Apmeklētājam jāuzrāda derīgs C-19 sertifikātu un personu apliecinošs dokuments. Vietu skaits ierobežots.

 

Reģistrācija tiešsaistes dalībai pa tālruni 67181015 vai aizpildot anketu ej.uz/atjaunoriga

 

Nākamie pasākumi iedzīvotājiem šoruden gaidāmi:

 

30.09 – “Pašvaldības līdzfinansējums kultūrvēsturiskajām ēkām”

28.10 – “Materiālu saderība ēkas restaurācijā un remontdarbos”

 

Informāciju sagatavoja:

Irita Antoņeviča, Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes Koka arhitektūras konsultante e-pasts irita.antonevica@riga.lv

tālrunis +371 67181015