Jaunumi

04. septembris, 2015

Rīgas domes vadība apsekos vidi degradējošas jaunbūves Kr.Barona ielā 88A nojaukšanas darbus

Ceturtdien, 6.augustā, plkst.11.00 Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekos nekustamā īpašuma Krišjāņa Barona ielā 88A, Rīgā B kategorijas vidi degradējošas jaunbūves nojaukšanas darbus.  

 

Ēka Krišjāņa Barona ielā 88A ir nepabeigta jaunbūve, kas degradē apkārt esošo vidi un apdraud cilvēku drošību. Ēkas fasādei ir apmetuma bojājumi, bet mūrī redzami izdrupumi un plaisas. Tā atrodas intensīvas gājēju un transporta satiksmes teritorijā. Ēkai blakus atrodas arī tirdzniecības un izglītības iestādes. Ēkai ir trīs īpašnieki – VAS „Privatizācijas aģentūra”, viena fiziska un juridiska persona, kuru domstarpību dēļ nav pildīti Rīgas pašvaldības vairākkārtīgi aicinājumi to sakārtot atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Tāpēc 2014.gada 7.oktobrī tika pieņemts Rīgas pašvaldības lēmums par īpašuma piespiedu sakārtošanu.

 

AICINĀM MEDIJU PĀRSTĀVJUS PIEDALĪTIES SANĀKSMĒ! Līdz plkst.10.45 mediju pārstāvjus pie domes ēkas RTU pusē gaidīs mikroautobuss.

 

 

Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja