Jaunumi

15. aprīlis, 2016

Paziņos rezultātus par pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai

Pirmdien, 18.aprīlī, plkst.10.00 Rīgas domē (Rātslaukumā 1, Portretu zālē) paziņos rezultātus par Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanu kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai.  

 

Ar konkursa rezultātiem iepazīstinās Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. Sanāksmē piedalīsies Romas Katoļu Baznīcas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Kalnciema kvartāla pārstāvis Kārlis Dambergs un dzīvokļu īpašnieku biedrības “Eksporta 4” pārstāve Dace Avotiņa. 

 

Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma kultūras pieminekļu restaurācijai un atjaunošanai saņemšanai varēja pieteikties no šā gada 1.februāra. Konkursam tika saņemti 55 pieteikumi.

 

Konkursa pieteikumus izvērtēja Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija, pieņemot lēmumu par finansējuma piešķiršanu, taču tas īpašniekam tiks piešķirts tikai pēc būvdarbu pabeigšanas un pieņemšanas. Līdzfinansējuma piešķiršanu administrēs Rīgas domes Īpašuma departaments.

 

Šobrīd šai iecerei ir atvēlēts 300 000 eiro liels pašvaldības finansējums.  

 

Konkursa organizētājs ir Rīgas domes Īpašuma departaments, un paziņojums par konkursu, tā rezultātiem un piešķirtā finansējuma apmēriem tiks publicēts pašvaldības portālā "www.riga.lv" un mājaslapā "www.rdid.lv". 

 

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā!

 

 

Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja