Jaunumi

10. marts, 2016

Atvērs saņemtos projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai

Piektdien, 11.martā, plkst.10.00 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija (R.Vāgnera ielā 5, Rīgā, 302.kabinetā) atvērs saņemtos projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai.  

 

Savus pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai pašvaldībā varēja iesniegt līdz 11.martam. Konkursa pieteikumus izvērtēs Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija līdz 1.aprīlim, pieņemot lēmumu par finansējuma piešķiršanu, taču tas īpašniekam tiks piešķirts tikai pēc būvdarbu pabeigšanas un pieņemšanas. Projektu īstenošanas termiņš ir šā gada 15.novembris. 

 

Līdzfinansējuma piešķiršanu administrēs Rīgas domes Īpašuma departaments.

 

Sākotnēji šai iecerei pašvaldība plāno atvēlēt 300 000 eiro lielu finansējumu, tomēr, ja atsaucība no īpašnieku puses būs lielāka, departaments lems par papildu līdzekļu atrašanu pilsētvides sakārtošanas mērķiem.

 

Konkursa organizētājs ir Rīgas domes Īpašuma departaments, un paziņojums par konkursu, tā rezultātiem un piešķirtā finansējuma apmēriem tiks publicēts pašvaldības portālā "www.riga.lv" un mājas lapās "www.rdid.lv" un  "www.grausti.riga.lv".

 

Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties sanāksmē! 

 

 

Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja