Jaunumi

16. septembris, 2016

Atjaunotajā Rīgas 37.vidusskolā mastā svinīgi tiks pacelts Rīgas pilsētas karogs

Pirmdien, 19. septembrī, plkst.11.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks virs Rīgas 37.vidusskolas, Čiekurkalna 1.līnijā 53, pacels Rīgas pilsētas karogu.  

 

Svinīgajā pasākumā piedalīsies  Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Rīgas 37.vidusskolas direktore Lolita Semjonova, Rīgas 135.pirmsskolas izglītības iestādes “Liepziediņi” vadītāja Irēna Daugerte,  izglītības iestāžu audzēkņi un viņu vecāki.  

 

Šogad Rīgas 37.vidusskolai, kas ir valsts kultūras piemineklis, tika atjaunota vēsturiskā fasāde, nomainīti logi, kā arī tika uzstādīts jauns fasādes apgaismojums. Skola  ir ieguvusi renovētu virtuvi. Ir atjaunots arī skolas vēsturiskais karoga masts un balkons, no kura pagājušā gadsimta sākumā Latvijas Valsts prezidents Kārlis Ulmanis ir teicis skolēniem uzrunu. 

 

Skolai līdzās esošajai Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Liepziediņi” (Čiekurkalna 1.līnija 53A) ēkai šovasar tika uzlabota energoefektivitāte – atjaunota fasāde un nosiltināts jumts. Ēka ir ieguvusi jaunu izskatu un uz tās ir tapis monumentālās glezniecības mākslas darbs – liepziedi.   

 

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties svinīgajā pasākumā! Jūs ērtībai būs nodrošināts transports, kas līdz plkst.11.00 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē.

 

 

 

Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja